Ziyaretçi Defteri

 • Z.... B...

  Hamilelik takibi ve dogumumu Doktor Gunnur Hanim ile gerceklestirdim. Iyi bir surec gecirdim. Tesekkur ederim kendisine.

  (7 Nisan 2020)

 • K.... E....

  Aile doktorum diyebileceğim biri kendisi .2011 den bu yana hangi hastanede görevdeyse oraya başladım bende ,ilk çocuğum 8 yaşında bu gebeligimin de basindan doğuma kadar okadar huzurlu bir an gecirdim ki 2.çocuğunda baskasina asla güvenemezdim. İçim rahat güvenim sonsuz .
  16.09.2019 da dünyalar güzeli miniğimizide zorlu bir surecten sonra kucağımiza aldik.
  Biz ailecek bir doktor değil, çocuklarıma teyze,bana ve eşime bir abla kazandık her ne olursa ne olsun bir telefon uzağımızda. ***SİZİ ÇOK SEVIYORUZ*

  (30 Nisan 2020)

 • B.... F....

  17 haftalık gebeyim.bu zamana kadar olan bütün randevularım çok iyi geçti gerek tecrube gerek güler yüzlü oluşuyla doktorumzdan çok memnunuz özellıkle kafamdaki soruları daha sormadan cevaplaması benı çok mutlu etti tavsıye ederım.

  (22 Nisan 2020)

 • M... Gü...

  Güler yüzü,samimiyeti,sakinliği,ilgi alakasıyla harika bir doktorŞimdiye kadar çok güzel vakit geçirdik.Sona doğru yaklaşırkende güzel bir doğum geçireceğimizi düşünüyorum ❣ (22.01.2019)

 • A... Y...

  İlk defa muayene oldum.Samimi Güler yüzlü ilgili bir doktor memnun kaldım devamlı olarak kontrollerimi günnur hanımda yaptıracağım tavsiye üzerine gitmiştim.eşimle çok memnun kaldık. (06.01.2019)

 • N... K...

  Pozitif, güler yüzlü, sabırlı, dobra, alanında çok çok iyi... Ona çok güveniyorum. Beni oğluma kavuşturacağı günü bekliyorum sabırsızlıkla :) Doktor konusunda kararsızsanız, kesinlikle tanışmanızı tavsiye ederim... (16.01.2019)

 • ga...3

  Normal doğumumuz gerçekleşti muhteşem ötesi doktorcuğum ..kendisi 25yaşımdan sonra idolüm oldu bu kadar mı tatlı bu kadar mı mükemmel 1doktor ..ilk hamileliğim stresli erken doğum olmuştu 2 hamileliğim de günnur hocam ile tanıştım ben elime iğne batsa dr giden bir tip olmama rağmen her gittigim de beni rahatlatab ilgilenen üzgün gitmiş mutlu ayrılan hastalardan biriydim:)gelelim doğum a normal doğum belden uyusturmalı istedim gerek duymadı ve yaptırmadı ilk dogumumda gormedigim ilgi alaka sıcaklıgı gördüm şiddetle tavsiye edebilirim ilk doktorumu sevemdigim için adını soylemıyorum ama ilk dogumum da balgat da özel bir hastanede olmuştu.. (16.07.2017)

 • tu...a

  Günnur Hocam,
  Sizi tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Yaklaşık 6 yıldır size geliyorum. Sürekli tekrar eden rahim ağzı problemim vardı. Sayenizde tamamen kurtuldum. Üstelik sizi tanıdığım günden beri ilginiz, güleryüzünüz hiç eksilmedi. Herşey için çok teşekkür ederim. Yeni yeriniz hayırlı olsun... (17.05.2017)

 • ça...u

  Dr. Günnur hanım ile bir sene önce tanıştık ve gebeliğimizi baştan sona takip etti. Süreci fizyolojik açıdan değil psikolojik açıdan da değerlendiren bir doktordur. Hasta ile iletişimi oldukça kuvvetlidir.Ayrıca neşeli,sakin ve anlayışlıdır. (11.06.2014)

Test

Form Gönderimi

Tamam